14.03.2008 :: 09:35
No to za oknem powoli robi sie wiosennie:) Co u mnie? Od sylwestra nie pisałam. Uczę dalej w szkole - ale się ze mnie Pani nauczycielka robi :P W szkole i klasie czuje sie coraz lepiej:) Z Antosiem nadal jest wspaniale! Kłócimy się, rozmawiamy, spowiadamy... układa nam się bardzo dobrze. Może 3 słowa o wczorajszym dniu... Zwlekłam siebie i Antka z łóżek o 6.00 żeby pojechać na Koszykarsk± dostać termin egzaminu na prawo jazdy. W połowie drogi okazało sie, że zapomniałam zdjęcia, ale pojechali¶my z nadziej±, że może przyjm± bez... Gdy doszli¶my na miejsce zobaczyli¶my mega wielka kolejkę więc i tak nie zd±żyliby¶my. Pojechali¶my więc szybko do domu po zdjęcie, żebym mogła pojechać tam po szkole, ale okazało się, że nie mam już żadnego zdjęcia... Wysłałam więc Antka raniutko jeszcze żeby mi zaniósł negatyw do wywołania. W Tesco powiedzieli, że zrobi± to na wtorek więc zadzwonił do mnie i uznali¶my, że w takim razie wieczorem pójdę zrobić sobie zdjęcie. No więc poszłam, zrobiłam, kupili¶my jeszcze rootera i pojechali¶my do Antosia na pizze i film! Dzięn był na prawdę super!