szczesciara - komentarze


Dzisiejsza pogoda już zupełnie inna niż wczoraj. Nie ma upału. Siedzę i piszę pracę nadal, ale już mi sie oczy zamykają...
Nie jestem pewna czy wiem co piszę, ale może się to jakoś mi ułoży w końcu w jakąś sensowną układankę. Poczucie, że mam już 3 części skończone jest naprawdę motywujące.




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.08.2008 :: 17:36 :: 249.77.classcom.pl

Eve

hmm... cały? Ile to musiało trwać :P nie potrafię udawać, że kogoś lubię lub z nim przebywam i rozmawiam z grzeczności... powód bliższego poznania może być różny... to zazwyczaj przypadek... podtrzymywanie zaś to już decyzja... pozdro :) Dzieki za dziś
14.08.2008 :: 00:23 :: nat-62.ghnet.pl

Alex

przeczytałam wszystko od początku. i aż się zdziwiłam że dopiero teraz udało nam się (przynajmniej tak mi się wydaje) znaleźć wspólny język. Wiele razy czytając niektóre wpisy miałam wrażenie jakbym czytała o sobie, o problemach, emocjach, uczuciach...
jesteś pierwszą osobą, z którą tak dobrze mi się rozmawia, swobodnie, z zaufaniem...
bardzo dziękuję za to że jesteś (jesteście - choć może powinnam na poważnie wziąć słowa Antka że ma mnie dość). mam nadzieję że ta znajomość przetrwa i nie będzie tylko z powodu ... podtrzymywana.
do zobaczenia :*
Talk.pl :: Wróć