szczesciara - komentarze


Wiem, wiem... sama zawód nauczyciela uważam za potępiony... Pracuję od roku i są dni lepsze i gorsze. Na razie robię coś co mnie interesuje i mi się podoba - praca z dziećmi. Rzeczywiście można mieć dość, ale póki co mnie to odpowiada.

Kiedy jednak myślę o przyszłości to nie wyobrażam sobie bycia nauczycielem do końca życia - być może zostanę, ale nie jestem jeszcze pewna.

Różnie się życie toczy prawda? Nie polecam jednak pracy w szkole nikomu kto nie ma na tyle samozaparcia by nie dać się tym wszystkich wstrętnym rodzicom i dyrektorom. Jak wiesz czego chcesz to dasz radę. Jak nie jesteś pewna, zniechęcisz się od razu (albo jak to przeciętnie się zdarza najpóźniej po 5 latach).

Ja na szczęście zawsze mogę liczyć na wsparcie moich koleżanek po fachu i to tez podstawa!!!

Pozdrawiam Was Ciała Pedagogiczne. Apeluję o spotkanie! W ferie w Bochni? Co Wy na to?

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.02.2009 :: 21:59 :: host-73-150-niepodleglosci.igloonet.pl

datulka

Podpisuje sie pod apelem!!! Ja jeszcze nie wiem jak w ferie, bo wszystko wskazuje na to , że jako Ciało Pedagogiczne Szkolno - Przedszkolne mam pracować.....
11.02.2009 :: 21:56 :: host-73-150-niepodleglosci.igloonet.pl

datulka


07.02.2009 :: 21:38 :: chello089079199236.chello.pl

w zupełności zgadzam się z Twoją notatką. Ja od środy zastanawiam się jaki inny zawód mogłabym wykonywać... nie ma co ukrywać ... jest ciężko...:(( niestety, a najgorsze jest to, że mimo wszystko chce się to robić. DLACZEGO????!!!!
06.02.2009 :: 21:09 :: 80.50.54.230

toksykologic

nia ma sprawy.

najwazniejsze zeby czuc sie spelnionym, a w dobrym towarzystwie wszystko staje sie latwiejsze, pozdrawiam i zycze powodzenia!
Talk.pl :: Wróć