szczesciara - komentarze


Kończy się rok szkolny. Świadectwa, pretensje rodziców, pisma z prośbą o zmianę wychowawcy do Dyrekcji... jest intensywnie :)

Jasne, że się martwię, ale i tak cały smutek przysłania wielka radość i miłość do mojego męża. Tak, tak - jestem już mężatką czarno na białym. Bardzo mi z tym dobrze i świetnie się czuję w Domu z moim Ukochanym. Wszystkie problemy znikają wobec Tego wydarzenia jakie miało miejsce w czerwcu. Żyję miłością i nadzieją na przyszłość.


A to wszystko dzięki Niemu.

No a gdyby trzeba było mi szukać pracy, to nie martwię się - z takim zapleczem uczuciowym nie straszne mi żadne wyzwania ani poszukiwania.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.06.2009 :: 13:39 :: 80.50.54.230

toksykologia

a no, ja nie jestem w szkole w polsce, takze i zwyczaje inne, nie zdarz matury - nie bawisz sie, heh
21.06.2009 :: 19:48 :: host-73-150-niepodleglosci.igloonet.pl

Gratuluję państwu Marcinkom aż miło przeczytać taką notkę przepełnioną Wielkim Szczesciem, oby Was ono nigdy nie opuszczało :* Troszkę niepokojące są wiadomości 'szkolne', ale na pewno będzie dobrze. Trzymam kciuki.
20.06.2009 :: 23:02 :: 80.50.54.230

toksykologia

gratulacje !
pieknie, pieknie :)
wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia, ahh jak milo poczytac notki tak ociekajace szczesciem, zarazasz pozytywnym mysleniem ! :)
Talk.pl :: Wróć