szczesciara - komentarze


Aj fajnie, że się spotkałyśmy!

Bardzo mnie to uradowało, że tak szybko to zorganizowałyśmy. Batman po nowym roku jedziemy do Daty ze swoimi panami - proszę Swojego Mana już zacząć przygotowywać

Koncert był wypas! Już dawno chciałam się wybrać na jakieś rockowe brzmienie i świetnie się złożyło, że 4Szmery grały wczoraj w Lizzardzie. No i to jak grały! Są nieźli, jak twierdzi mój mąż, a mnie się po prostu bardzo podobał ich koncert - następnym razem muszę wyciągnąć mojego Mana na parkiet! Bo mnie nosiło już pod koniec!

No i Gitarzysta jest bardzo ciekawym człowiekiem, mam wyłącznie pozytywny odbiór Jego osoby Datuśku! Że też Ty siebie nie widzisz jak z Nim jesteś! Jak pięknie rozwijający się motyl wyglądasz - szczerze gadam! Nigdy takiej Cię przy mężczyźnie nie widziałam.

Będę jeszcze męczyć Tego u Góry o jak najpiękniejsze rozwiązanie. Teraz jeszcze mocniej wierzę, że warto. - proszę nie cytować Panu od Muzyki

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.01.2010 :: 21:40 :: cni54.neoplus.adsl.tpnet.pl

marnotrawny;(

Bzyku, Ewuniu ;( Wybacz, że ośmielam się cokolwiek do Ciebie pisać... JEDYNY ANIOŁEK na Świecie przekazał mi Wiadomość o Twojej Wierze we mnie, Wierze mimo wszystko ;( Wierze w ANIOŁKA JEDYNEGO, pozwolę sobie napisać, że mojego ;(Wiem także o Twojej Modlitwie w NASZEJ Intencji... Ogromnie Dziękuję, Tobie Dziękuję i Wierzę w Twoją Pomoc NAM, Pomoc dla Nas ;(
Dziękując, Pozdrawiam Cię Najserdeczniej jak potrafię... ;( ja-rek
14.12.2009 :: 22:00 :: nat2-28.ghnet.pl

gosienka

podzielam radość ze spotkania i do następnego. wielka buzka
14.12.2009 :: 19:29 :: host-73-150-niepodleglosci.igloonet.pl

datulka

Dzięki dziewuszki za spotkanie, nie ma to jak Nasza Wielka Trójca Bzyq dla Ciebie i Antka wielkie DZIĘKUJĘ! Nawet nie wiesz jak było ważne dla mnie, że mogłam się 'podzielić' z Wami moim Szczęściem. Dziękuje za 'męczenie" Tego u Góry - MY też Go 'męczymy. Czekam na Was w Bochni.
Talk.pl :: Wróć