szczesciara - komentarze


I po co ja się tak cieszę, jak zaraz znowu opadają liście z moich oczu i znów widzę życie bez wspólnego fundamentu.


Bo wiecie, budowa Domu jest ważna od samych podstaw, tak jak i związek każdy. No to bierzmy się za budowlankę. Tylko dlaczego mam być szefem budowy? A Kryzys czeka na polecenia - konkrety!

Dobrze, to co by tu można...
- mniej pracuj (ustal czas na pracę i czas na dom)
- pamiętasz o "ne"? (owszem, pamiętałeś przez 2 dni!)
- ...


A skąd mam wiedzieć co masz robić? Czy żona jak chce być szczęśliwa to musi sobie to sama załatwić? Jesteś głuchy na moje krzyki, płacze, smutki. Zostawiasz mnie dla innej - na nią zawsze znajdziesz czas. Skora tak ją kochasz to się nie będę o nią biła.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.02.2010 :: 22:14 :: chello089076176198.chello.pl

szczesciara

samej jest źle, co tu owijać w bawełnę chcemy być z kimś, ale same musimy się troszczyć o nasze związki. Tłumaczyć, omawiać, wyjaśniać, cierpliwie powtarzać, wybaczać... taki nasz los. Ale na pewno warto! Jak w coś wkładasz mnóstwo pracy w końcu wyjdzie. A kiedy już wyjdzie to masz full satysfakcji - każda tego chce!
17.02.2010 :: 16:17 :: host-73-150-niepodleglosci.igloonet.pl

datulka

ajajaj.... chyba nastał jakiś ogólny kryzys zwiazkow... ;( ja tez przechodze 'kryzys' i ogólne załamanie... przeważa we mnie chęć bycia samej...
Talk.pl :: Wróć