szczesciara - komentarze


Tydzień we dwójkę - bez Tatusia.

No tak, jak na ironię znów jestem sama gdy trzeba zalatwić coś ważnego. Dziś/wczoraj zebranie, jutro wizyta u lekarza, dobrze że choć auto zostało i ułatwia mi życie.

Jak zwykle zamiast spać siedzę przed komputerem - wypoczynek ważna sprawa. szczególnie gdy nie ma nikogo, kto Cię odciąży wieczorem w lulaniu bądź kąpaniu.

Ale i tak nie zasnę zbyt szybko - bo tęsknię... a poza tym pielęgnuję moją nową pasję i akurat wciąga mnie wieczorami gdy Bąbelek śpi. W ciągu dnia nie mam tyle czasu.

Czuję, że to od kilku dni pojawiające się słońce naladowało mi baterie. Czuję w sobie mnóstwo energii która zamierzam spożytkować i mam w głowie juz kilka pomysłów - muszą się tylko wykrystalizować.

Dziewczyny, spotkanie w sobotę 10 III. Asia napisz kiedy kończysz zajęcia, spotykamy się na mieście - proponuję Rodzinka Cafe na Floriańskiej. Ja mam w domu gości od 19.00 także odkąd Asia może do 18.00 możemy tam być. Proszę o informację zwrotną :)


Ps. Kajciorek nie przemówił - spokojnie :P Ucięty jest przez Adele, ale to minie.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.03.2012 :: 16:27 :: user-164-127-134-253.play-internet.pl

joasia

Szkolenie mam planowo od 9.30 do 14.15 na Dietla
Talk.pl :: Wróć