szczesciara - komentarze


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA byłam na koncercie COMY wczoraj!! Ale suuper było:D Wyszumiałam sie za wszystkie czasy!! Gośku jestes boska - dzięki za bilety!! Gabrysiu kochanie moje - jeszcze pójdziemy na rockoteke!! na pewno!!!!!!!!!!!


I wogóle to ten koleś co do mnie zagadał przedwczoraj dalej ze mna gada:) I wogóle chce sie zobaczyć ale dopiero, w wakacje bedzie w okolicy Krakowa:) Na kawke mnie zaprosił... pożyjemy zobaczymy co to bedzie.

A dzisiaj zagadał do mnie taki Darek - tez całkiem fajnie sie gadało, spoko koleś... zaprosił mnie na spacerek - po sesji...

I jeszcze Paweł - szaleję:D Paweł to mnie znalazł na stronie COMY znowóż i wogóle suuper:) Jestem happy:)


Ej, ale nie myślcie sobie, że ja tak przez neta sie umawiam bo to jest suuper... Ja tylko poznaję ludzi na necie i to jest fajne... nie chcę znaleść sobie faceta w necie za wszelka cenę, po prostu poznam sobie kogos nowego i już:)



Bo ja jestem przecież grzeczną dziewczynką:)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.01.2005 :: 15:54 :: daq220.neoplus.adsl.tpnet.pl

thnx za koma na my blogu No, na pewno ses grzeczna, tak tak :> Fajnie ze bylas na ich koncercie.. :] pozdr papa:* buziolki
Talk.pl :: Wróć