szczesciara - komentarze


No nie wiem, nie wiem. Jutro mam zdawać specjalną o 9.00. I nie za dobrze... bo mało umiem jeśli wogóle... Dlaczego? Niestety to pytanie pozostawiam bez odpowiedzi. Zawaliłam... może jutro uda mi sie to zdać jakimś fuksem, ale nie wiem. No i wbrew pozorom nie przejmuję się tak bardzo...

A jak mi minął dzień? Bo tak mozna tez pisać w blogu nie? No to tak rano w kościółku, pogadałam sobie z Halinką - ona jest super! Strasznie ją lubię:* Później wróciłam do domku i zaczęłam się uczyć No i się tak uczyłam do 18.00 od 11.30 z przerwą na obiad. Potem sobie zrobiłam "krótką" przerwę a potem byłam tak padnięta, że nie wiem więc się przeszłam na spacerek Ale pięknie było, śnieg wszędzie tak sie ślicznie mienił światłem SUUPER! Uwielbiam śnieg
Nawet wspomnienia złe mnie nie były w stanie zdołować Chyba jestem jednak szczęśliwa i nie potrzebuję żadnego faceta żeby mi było dobrze. Jest super tak jak jest.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.01.2005 :: 15:07 :: chello083144086200.chello.pl

szczesciara

Ryś jak coś piszesz to sie podpisuj. Wogóle wszyscy sie podpisujcie, żebym mogła do Was na blogi wpadać:)

A ja na Akademii Pedagogicznej jestem, w Krakowie:)

A z tą pełnią to racja, nie mam jak spać:(
24.01.2005 :: 12:20 :: pn2.poznan.sdi.tpnet.pl

melonik

Biedna jestes tyle musisz sie uczyc!!Ble nie nawidze tego!!a gdzie chodzisz do szkolki mozesz mi o tym cos napisac??Bo ja jak bede duza to chce pracowac w wiezieni interesuje sie tym!!!(nie mysl sobie o mnie zle) Pozdrawiam i milego uczenia sie :*
24.01.2005 :: 03:50 :: ej2.internetdsl.tpnet.pl

i widzisz...ciesz sie!!a po za tym chcialabym powiedzieć że jest pełnia...i jak ty śpisz...??bo u mnie sie nie da.....


Talk.pl :: Wróć