szczesciara - komentarze


Dzięki za wpisy pod ostatnią notką - cieszę się, że tak uważacie.

A ja cóż... wczoraj miałam kolejny egzamin... Jak mi poszedł to lepiej nie mówić. W każdym razie nastawiam się już na poprawkę... A po za tym mam teraz taki czas, a raczej miałam wczoraj, że mi się na przemyślenia zebrało. Otóż odkryłam ciekawą rzecz, że ja jestem głupia! A dlaczego? Bo ciągle jojczę, że nie mam faceta, że nikt mnie nie kocha, że jestem w związku z tym do dupy no i że mam zjebane życie przez to, ale to nie prawda! Bo tak sobie wczoraj uświadomiłam, że po pierwsze to nie mam nawet czasu na romanse, a po drugie wcale nie potrzebuję żadnego kolesia. Same z nim problemy w sumie. Znaczy nie o to chodzi, że wogóle go nie potrzebuję tylko teraz nie jest jeszcze odpowiedni moment... Dopiero jak się mi ułoży bardziej wszystko to wtedy się po prostu POJAWI RYCERZ na białym koniu! /żarcik/
Nie no po prostu wierzę, że skoro teraz jest jak jest to tak ma być i już! A dzieje się właśnie TAK bo to ma jakis cel! I nie ma co sie zabierac samemu za kierowanie życiem... I tak nie uda mi się bo wybiegam myślami najdalej kilka miesięcy o ile nie tygodni... Będzie jak będzie, zobaczymy co los przyniesie

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
31.01.2005 :: 13:16 :: ej2.internetdsl.tpnet.pl

hehe.........ciekawe rozmyślania.....aleś ty głupia....hehe.....nie będę tego komentować...
Talk.pl :: Wróć