szczesciara - komentarze


Cześć! Łaaaaaaaaaa... Tata naprawił necika! Jeszcze tylko kiepską mamy rozdzielczość więc nic nie widzę na monitorze, ale to nic. Rysiek po raz kolejny Ci mówię, że to było przykre ten Twój komentarz. Zrobiło mi się w każdym bądź razie smutno


Dziś mama pojechała sobie (ufff...) jest trochę spokoju, ale Gośka to mnie tak denerwuje, że mam ochotę ją szczelić między oczy! Jakbym miała mało problemów to ta stroi jeszcze jakieś fochy, ale to nic. Mam nadzieje, że mi przejdzie, ale na razie to jak o niej myslę to wrrrr...

Można powiedzieć, że robię postępy - dziś się już uczyłam i zaraz wracam spowrotem do oligofrenopedagogiki.Mam nadzieję, że uda mi się skupić na nauce bo inaczej kolejny egzamin zawalę Kurwczę... dlaczego ja taka jestem? Wiem co powinnam robić, ale nie robie tego tylko odsuwam na dalszy plan No nic kończę bo zaraz szczelę kolejnym "przemyśleniem" i znów mnie Rysiek skrytykuje

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.02.2005 :: 00:29 :: btd14.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeanine

Jak poszły examy??Mam nadzieję,że wszystko do przodu:)Pozdrowionka:***
02.02.2005 :: 14:36 :: pa198.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

ocenyblogow

TWÓJ BLOG ZOSTAŁ OCENIONY!!!!
01.02.2005 :: 23:17 :: 213.238.96.205.adsl.inetia.pl

pycia13.talk.pl

dzieki za komcia u mnie
no to jest serio straszne...ja nie wiem co mam zrobic..a on o tym wie!!
pozdrawiam buzka :*papa
01.02.2005 :: 22:30 :: bnz123.neoplus.adsl.tpnet.pl

bellaabla

Jeszcze do jutra rana zbieram propozycje na konkurs
Atencjone- OGŁASZAM KONKURS NA NAQJNAJNAJNAJFAJNIEJSZY OPIS GADU-GADU!!! do wygrania niesamowite nagrody np.polecanie bloga przez dłłłłłłłłłłłłługi czasi i komentowanie prac na zwycięskim blogu !!!
czekam na zgłoszenia do środy rano !!!
Nie zwlekaj
Jest duża konkurencja bardzo podobają mi się dotychczasowe więc postaraj sie - Cenne nagrody
01.02.2005 :: 21:57 :: ej2.internetdsl.tpnet.pl

to co napisałam wcześniej to nie była krytyka...tylko napisałam tak popierwsze bo śmiesznie zabrzmiała..a po drugie BO TY KURWA NIE JESTEŚ GŁUPIA!!!!!!!!!!..a nie chciałam tego komentować bo to jest tak kompletna bzdura...(to że jesteś głupia) że dramat....ale jeśli ci sie zrobło smutno to przepraszam...
01.02.2005 :: 20:27 :: 62.93.48.42

ewe

a właśnie że na szablonie ja jestem :] hmm a co, aż tak strasznie :>:>
01.02.2005 :: 13:44 :: os-gornik.bochnia.pl

Asiulka

nie przejmuj sie ja tez nie robie tego co powinnam,ale bedzie dobrze zobaczysz
31.01.2005 :: 17:06 :: aln254.neoplus.adsl.tpnet.pl

serduszkoo

mam plozbe powiedx jak zrobiłas te na gorze literki plisik...nr gg(5384179)
Talk.pl :: Wróć