szczesciara - komentarze


No! Wreszcie się ruszyłam z tą robotą! Stronka jedna już przybiera na sensowności... Druga troszkę stoi w miejscu, a trzecia - do trzeciej trzeba się zabrać jak najszybciej... Siły!!

Dziś byłam u lekarza, nie wiem czy wspominałam, ale w środę 9 lutego ZŁAMAŁAM rękę i to PRAWĄ! A dziś byłam u chirurga tu w Krakowie i się okazało, że mam mieć gips nie do 2 marca tylko do 11/12!! Czyli jeszcze całe 3 tygodnie!!! A ja od poniedziałku zaczynam zajęcia, prawie wszystkie nowe i same ćwiczenia Ja nie wiem jak ja z tymi notatkami się wyrobię buuu... ojojo... straszne

No ale mimo wszystko humor dopisuje! Będzie dobrze!! Mama bez zmian, ale tak jest dobrze mimo wszystko... Szkoda, że mało kto komentuje moje notki, ale trudno!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.02.2005 :: 00:32 :: chello083144088176.chello.pl

szczesciara

Dzięki! U mnie na roku to jest 10-ciu kolesi na 190 dziewczyn więc niestety TU nie znajdę
21.02.2005 :: 01:45 :: bts216.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeanine

Przykro mi.Ja sama nie mogę znieść myśli,że już się ferie skończyły i trzeba wracać,a Ty jeszcze z niesprawną rączką.Współczuję!!Hmmm...ale może to dobry patent,żeby ktoś zamiast Ciebie notował na wykładach??Np jakiś przystojny facet...Hihihi:)Powodzenia w nowym semestrze i tak w ogóle tez powodzenia:):*
19.02.2005 :: 21:12 :: ej2.internetdsl.tpnet.pl

ja zawsze komentuje!!!!!!a nie martw sie...poradzisz sobie z zaj ęciami...a gips...jak to ktuś uznał błękitny jak ekipa błękitnej langusty!!...a i możesz sie z nim myć a wiec spoko! i sie nie martw o nic..!!wszytsko będzie ok!a mama....eh...to usz nie wiem
Talk.pl :: Wróć