szczesciara - komentarze


Zmieniłam szablon. Hmm... mnie się podoba, a Wam? Teraz siedzę nad stroną o yorkach... W sumie to wreszcie coś mi zaczyna wychodzić, no i łapię kolejny zapał do pracy - a to bardzo dobrze. Wiele osób mi mówi, że spoko te stronki No to strrrasznie miłe!

Rysiek była ostatnio na koncercie, suuuper koncercie, ale ja niestety nie byłam W każdym razie spotkała tam tych dwóch kolesi co byli na Comie i co myślałam, że jeden z nich mi się przyglądał... otóż okazuje się, że ma na imię Tomek! Kurczę, ależ on mi się podobał... ale cóż, postanowienie zrobiłam, więc koniec z myśleniem o facetach bez przerwy! Tylko od czasu, do czasu - limit na dziś wyczerpany...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.03.2005 :: 20:37 :: ej2.internetdsl.tpnet.pl

jeszcze miałam wcześniej napisac że szablonik spoko...ale mi sie zapomniało.....a i jeszcze że mnie jutro na KI nie będzie na pewno...a w piątek na zaciągu tysz nie będe mogła być...i jeszcze powiem że nie cierpie być choraw niedziele to raczej na pewno jusz powinnam być!!
02.03.2005 :: 18:31 :: ej2.internetdsl.tpnet.pl

hehe.....no to ja powiem że on w sumie nic zbytnio nie mówił...ale nie do końca słyszałam co on do nie mówił i ak sczzerze to mnie mało wtedy docierało....
02.03.2005 :: 08:31 :: ahb187.neoplus.adsl.tpnet.pl

emot

Hej!
Prowadzę taki darmowy sklep, daje ludziom emotikony do gadu-gadu! Jeżeli chcesz skorzystać z propozycji:
1. Wejdź na nasz blog www.emot.talk.pl
2. Przeczytaj naszą pierwsza notę.
4. Wejdź w komenty.
5. Podaj swój numer gg, albo jak nie masz gg e-mail.
6. My wciągu jednego dnia wyślemy emotikony !

Uwga:
Nacze emotikony niezawierają, erotycznych obrazków!
Talk.pl :: Wróć