szczesciara - komentarze


No to tak... dziś była ta gra... no i z Nim na punkcie byłam... he he he... znowu tak "wyszło"... kurwczę... co do tego co piszesz Rysiek to się tak zaczęłam zastanawiać że rzeczywiście kiepsko by było jakby Kudłacz się do bloga "dorwał". No bo w sumie prawdę tu piszę, ale wyśmiał by mnie może, choć pewnie i tak nie byłoby to TRAGEDIĄ... ale jakby przeczytał, to ciekawa jestem co by pomyślał, albo zrobił... po prostu nie wiem jak zareagowałby na coś takiego facet i to w dodatku TEN facet...

Ale ogólnie fajnie dziś było Jakaś taka wesoła byłam Może to przez to, że "zrzuciłam" z siebie ostatnio ciężar taki... w sumie spoko! Ale tęskno kurde! Za jakimś "Nim"...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.03.2005 :: 20:50 :: dbn44.neoplus.adsl.tpnet.pl

A jaki to ciężar, mozna wiedziec?? A ja mam rekolekcje i sie wyleguję w chatce A ten ON to ma jakies imię czy jak?? W sumie ON - tez nieźle... Pozdro papa:*
07.03.2005 :: 00:12 :: chello083144088176.chello.pl

szczesciara

racja! To muszę wykasować czy cuś te notki? Nie, no chyba nie trzeba:)
06.03.2005 :: 23:14 :: ej2.internetdsl.tpnet.pl

hehe...no cusz....ja wiem że mam racje...nie mówie że zawsze ale akurat z tym to naprawde nie chchialabyś....a jak zaciągi nie wychodzą o tej porze no to po co on robi'/???HM...??/??bubek śmierdzący!!!!
Talk.pl :: Wróć