szczesciara - komentarze


Cześć everyone!

Wczoraj gadałam przez gg z Kudłatym... w sumie to dupek z niego, choć i tak go lubię... Ale napisał mi wczoraj, bo zapytałam dlaczego tak, a nie inaczej się w stosunku do mnie zachowuje ostatnio, no to on mi napisał, że faceci tacy są, że jak ..."ktoś ich pociąga to długo chyba że pociąg zkonsumują"... i wiecie co? Nie bardzo mi się to spodobało... Bo kurczę to głupie jest! I wogóle, co za koleś nie? A zresztą nie ważne, szkoda gadać...

Ja się teraz muszę pouczyć, bo kurczę jutro teoria wychowania. Nie chce mi się strasznie no... ale cuż, jak mus, to mus...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.03.2005 :: 18:17 :: gate.chelm.tebo.net

szablony.ekomp.

ok zaakceptowałem twoejgo bloga na konkurs:D tlyko nie kasuj znaczka!
13.03.2005 :: 17:08 :: ej2.internetdsl.tpnet.pl

oj uczyć sie trza...mi tesz sie nie chce..a co do kudłatego...to hm...nie kumam tego co powiedzial...
13.03.2005 :: 16:01 :: daz2.neoplus.adsl.tpnet.pl

No głupie, ale co zrobic :/ To ja dzis zasuwalam do kosciólka zeby zobaczyc jak moja sympatia spiewa psalm, a on wcale nie chciał spiewac Taka szkoda....No i oczywiscie on nie jest taki inteligentny by sie domyslec, ze przychodze dla niego, no ale :/ A Kudłaty to kto ???: :> Jakis blizszy znajomy?? ale wyjechac z tą odpowiedzią nie ma co pozdro papa :*
Talk.pl :: Wróć