szczesciara - komentarze


Wczoraj po Mszy poczułam się jakoś tak lżej, bo tak się wyciszyłam, odsunęłam myśli i tak lepiej mi było. No i jeszcze wspólnota oazowa tak ładnie śpiewała... Jednym słowem mi pomogło. W czym? No we wszystkim, bo co do Kudłacza to nie ma co... niech sobie ma te swoją GG, a ja? Ja sobie poradzę, nie chcę nic robić więcej.

A TERAZ TROSZKĘ SPECJALISTYCZNYCH POJĘĆ:p

T


TAIL - tył deski
TAILKICK - podgięcie tylu
TAIL GRAB - zawodnik podczas skoku chwyta tył deski
TALIA - różnica pomiędzy najwęższą a najszerszą częścią deski
TOP SHEET - wierzchnia warstwa deski
TORSIONAL FLEX - "skręcanie się" deski
TRACK - ślad pozostający po slalomie
TRANSFER - skok z jednego transition na drugi
TRANSITION - zaokrąglona część ściany pipe
V
VERT - pionowa część ściany pipe'u
W
WALL - ściana pipe'u




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.03.2005 :: 23:08 :: ej2.internetdsl.tpnet.pl

hehe...no własnie popróbuj cuś!! a wiesz z tym kursem to nie jest tak że mi sie nie chce...tylko że tak ogólnie to ja wszytsko na razie co na nim było to ja już robiłam...i teraz zaczynam dochodzić do zniosku że mi jednak to z poprzedniego kursu umknęło mało rzeczy ale w praktyce sie wiekszości dowiedziałam...a po za tym to z tymi małymi dziewczynami to jest tak że jak ja mam coś z nimi robić to mi sie wydaje że to troche źle będzie bo one sie uczą tego naprawde a ja już wymyślałam obrzędowość zastępu i takie tam i to wszytsko robiłam a one jeszcze nie...a po za tym ja już inaczej na niektóre rzeczy patrze jak one...i w dodatku jeszcze jestem od nich wyżej bo mam tropa i jestem już przyboczna i to tak głupio bo one zawsze sie tak dziwnie na mnie patrzą...a co do plakatu to nie wywiesiłam go jesczze a zrobigo go ja i dopiero jutro będę go robić bo dziś sie ucze na jutrzejszy ważny! spr z historii..a Agata jest chora i dlatego nie może go zrobić....co do kudłatego to działaj bo może cuś z tego wyjdzie...a i jesczze co do kursu to ja nie wiem jusz....aha i czy mam do cie jechac w związku z tym planem pracy??bo może bym przyjechała w piatek i została na no....byśmy razem jusz na zbiórke kursową pojechały??...i dokładniej byś,my sie wtedy zastanowiły nad naszą drużyną...a co do zaciągu to musimy dokładnie pomyśłeć co na nim zrobić żeby nie było jakiegoś wymyślania w trakcie bo to z reguły kisznie wychodzi...i wogle ale ci długiego komenta walnęłam. hehe...
14.03.2005 :: 14:49 :: ej2.internetdsl.tpnet.pl

eh...kudłaty....hm..ma swoją gg..ale no ma ją..ale ewa jest bliżej...na obozach tesz...i wogle na wyjazdach
Talk.pl :: Wróć