szczesciara - komentarze


No to kamień spadł mi z serca! Bardzo się cieszę, że wpadacie na mojego bloga, szkoda że czasem bez komenta wypadacie, ale nie to jest najważniejsze! Co do Kudłacza, bo to taki temat na "topie" to pozostawiam sprawy własnemu biegowi! Więc nie martwcie się, że się wygłupię...

Teraz o kursie, który prowadzimy Jest OK! Druhnom się podoba, a to jest dla mnie najważniejsze! Od razu podnosi mnie to na duchu, choć chwile zwątpienia się pojawiają oczywiście też! Ale uszy "wyciągam" do góry jak się da najwyżej

Snowboard jest moim na razie zauroczeniem Czy przerodzi się w miłość do grobowej deski to się okaże W sumie to chyba głupoty piszę dziś... ale wesoło mi tak na wieczór a raczej nockę Ale idę spać... niedługo

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.03.2005 :: 20:47 :: dbg32.neoplus.adsl.tpnet.pl

Temat na topie?? Hehehe ale z nim pojechalas O wow wreszcie sie dowiedziałam o co loto w tych notkach......a ten ten to niczego sobie nawet na zdjeciu...hehe... a Ty chyba na zdjeciu wyzej nie?? No no....gdzie to sie romanse nie rodzą hehe pozdro :*
17.03.2005 :: 16:26 :: ej2.internetdsl.tpnet.pl

hehe..miłość do grobowej deski??hehe..no kurs jest zajefajny!!..ale ja mam małego problemsona bo nie będę mogła jechać na wyjazd bo 2 kwietnia mam dzień otwarty w szkole i kupa
Talk.pl :: Wróć