szczesciara - komentarze


Dziś jest sobota. Wstałam sobie właśnie i weszłam na internecik, no i sobie rozmawiam na gg. Ale to jest mało istotne, wczoraj był płaczliwy dzień więc dziś bierzemy się w garść. Od razu mówię, że nie napiszę Ryśku w tej notce o pewnym druhu, który wczoraj był chwileńkę w Sp nr 3 Po za tym nie napiszę również o wczorajszym dniu, bo było mi tak źle wieczorkiem, ale jedna druhna to mi pisała, że to nie ma się co martwić, i to że mało kto przyszedł nie jest tragedią! Bo potem też przyjdą No i jeszcze napiszę, że nie jest mi smutno. Wesoło też nie, tylko tak umiarkowanie No i notka chyba jest nieciekawa Ale co tam... przez neta chce się ze mną umówić Krzysiek z Wieliczki... ale mnie się nie chce...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.03.2005 :: 21:38 :: ej2.internetdsl.tpnet.pl

sorki że mnie nie było na kursie...ale musiałam zrobić ulotki na dzień otwarty a umówiłam sie z koleżankami na niedziele bo w sobote mial być kurs a później sie inaczej okazało ale nie dało sie tego zmienić bo inne osoby miały w planach inne rzeczy...a i dzień otwarty mam własnie 2 kwietniei w dodatku ja jestem współorganizatorką...w związku z czym nie będzie mnie na wyjeździe chyba że bym później dojechała....następnego dnia albo pod wieczór..
20.03.2005 :: 20:59 :: ej2.internetdsl.tpnet.pl

mi własnie tesz było troche smutno że nikt nie przyszedł...ale nie wiem czy przyjdą..może..mam nadzieje że tak......no ale nie pisz o tym co na chilke przyszedł...hehe..a po za tym jeszcze wiesz co....jasne że idziemy na koncert 8 kwietnia...znaczy sie mma nadzieje...a co do krzyśka...to hm...nie chciej!
20.03.2005 :: 17:24 :: dcn131.neoplus.adsl.tpnet.pl

Doreen

Thx za komcie. Nu Pagadi nie jest rosyjskim zespołem tylko niemieckim, anazwa jest rosyjska. Nie pomyśl że cię ochrzaniam czy coś takiego. Dużo osób się myli że to rosyjski zespół. No i oczywiście grają rocka. Wpadnij jeszcze kiedyś na http://nupagadirocking.blog.onet.pl
Pozdro
19.03.2005 :: 20:48 :: dcx212.neoplus.adsl.tpnet.pl

Doreen

Hejka!!
Od niedawno zaczełam blogowanie. Błagam Cię wejdź na mojego bloga i zostaw komcie. Jak narazie mam mało osób odwiedzających i komentujących. Chce pobić w tym koleżanke, która ma koło 8000 osób. Błagam pomóż!!!!!!
http://nupagadirocking.blog.onet.pl
19.03.2005 :: 14:24 :: das113.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ty mi nie mów, bo ja wczoraj podeszlam do M. zeby mu pogratulowac wygranej w konkursie i tak mi sie głos trząsł ze nic nie powiedziałam......to jest gorzej niz tragedia
;( Acha...a ten druh to który?? lol pozdrówka :*
19.03.2005 :: 13:04 :: btb8.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeanine

Heh,zjadło mój nick,ale to na dole to ja:D
19.03.2005 :: 13:03 :: btb8.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ojej,jak mnie dawno nie było:( Brak czasu i lenistwo...ja niedobra!!ALe postaram się żeby było lepiej,bo nawet mój blog już cierpi z powodu braku notek:DZaniedbałam go i strasznie się skarży:D Hmmmm...dobrze,że nie jest Ci smutno!A ten druh to pewnie fajny jest...;)Życzę Ci milusiej soboty(z lepszą pogodą!!!)) i nie płacz więcej!!Uściski:***
Talk.pl :: Wróć