szczesciara - komentarze


Wydaje mi się, że stan w jakim jestem to choroba /nie jestem zakochana, jakby ktoś się zastanawiał/. No bo jak wytłumaczyć fakt, że jak rano wstaję to włanczam komputer, idę potem na zajęcia, wracam przed komputer, jem przed komputerem i nie chodze ostatnio spac przed 1.00? No jestem po prostu chora! Cztery stronki robię! WOW, dużo... Ale za dużo mi to czasu zajmuje... Znaczy wcale nie musiałoby mi to zajmować tyle czasu gdybym nie chciała tego robić. Hobby moje staje się obsesją!

Po za tym zdjęli mi w poniedziałek gips i raczka sztywna, ale się poprawia Okazało się, że ubezpieczenie Karta Euro<26 skończyła mi się 8 stycznia 2005 więc NIE BYŁAM NA NIĄ UBEZPIECZONA jak złamałam rękę... ale cuż, na głupotę podobno nie ma lekarstwa. Napisałam wreszcie zaległą recenzję na teorię, mam nadzieję, że facet mi ją jutro przyjmie. No i w domku sprzątanie, mama do wczoraj tolerowała moje "nic nie robienie", ale już jej przeszło i każe mi teraz sprzątać i wogóle... a rączka muszę Wam powiedzieć nadal boli jak nią ruszam, więc jestem nie content. I wogóle to mam już listę rzeczy, które sobie kupię jak dostanę kasę z ubezpieczenia zimowiskowego i wogóle to już się nie moge doczekać! A teraz ide spać! Muszę zacząć chodzić spać PRZED 1.00

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.03.2005 :: 16:19 :: bss185.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

No no!Skąd ja to znam?!Tyle tylko,że ja muszę się szczerze przyznać,że niedługo będzie mnie trzeba leczyć z uzależnienia komputerowego.Ty chociaż masz jakąś prackę, a ja po prostu siedzę tak do godziny 1 czy 2.Heh...A rano wstaję jak zakręcona!Pozdrowionka i uściski:)Fajnie,że z łapsią już lepiej i mam nadzieję,że niedługo w ogóle nie będzie bolała:)

Kolorowych jajeczek, wycinanych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim udanego lania w mokrym dniu suchego ubrania.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
24.03.2005 :: 12:43 :: dbk188.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hey! No no, widze ze wreszcie przestaniesz się obijac Juz za duzo tego lenistwa hehe...I niech rączka szybko wraca do zdrowia Ja pędzę dalej sprzątac....papap pozdrówkaa :*
23.03.2005 :: 21:07 :: ej2.internetdsl.tpnet.pl

oj nie tylko ty....
Talk.pl :: Wróć