szczesciara - komentarze


Hej! Dziś byłam sobie na zajęciach... WOW! Wstałam na 9.40! ufff... to dobrze, bo wcześniej miałam problemy... no i było OK /nie licząc tego, że przy czytaniu listy obecności pani doktor powiedziała przy czytaniu mnie: "o jakaś nowa twarz widzę"... ale na szczęście na ratunek przybyła moja złamana reka i po kilku trudnych sekundach Pani sobie przypomniała... "a to Pani od ręki" i kryzys minął:P/.

A co do Kudłatego to nic nie napiszę... bo nie wiem sama co mam pisać, więc lepiej nic nie napisze, bo wyjdą głupoty... ale fakt, że z tym "byciem obok" to racja jak 5 + 5 :(((( no i tylu super kolesi mijam co dzień, że ja nie wiem czemu ich TYLKO mijam:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Dziś mielismy iść do kina z Tatem i Ankiem i Goskiem, ale kichulec bo brakło bilecików... "Pręgi" poszły w siną dal... ale nic to! Były za to pyszne lody "Biało-Czarne" /z likierem:P/. No i wogóle jest suuuper! Słoneczko świeci, choć ZIMNO brrr... I wogóle Rysiek jest suuper! A Emil to normalnie mnie olewa:( Ewunia bedzie płakała... A Asiulek to by mógł coś pisać więcej bo wtedy wiem, że o mnie pamieta...a tu nic... na uczelni jej nie ma jak ja jestem i na gg tez nie i buuu... Asiula!!! Wróć!!! Acha te crajzy... są super:P wejdźcie na ich bloga... jest spoks:P crajziki

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.04.2005 :: 16:06 :: wireless.remedium.bochnia.pl

Asiulek

Dobrze Kochanie obiecuje ze sie poprawiejakos tak głupio sie nam złożył ten nasz plan zajęć...
31.03.2005 :: 23:26 :: r6.ists.pl

wspomniany emil

oj ewa ewa..ja ciebie olewam, taaa?
to chyba jakis inny emil bo na pewno nie ten którego ja znam..czyli ja sama!
jestem tu zawsze ale nie komentowuje...
chyba, że chodzi o inne...olewanie..ale też nie olewam...tylko ja nie mam w pewnych sprawach [przeważnie] nic ciekawego do powiedzenia...ale słucham...słucham uwaznie i bacznie:p :*

Talk.pl :: Wróć