szczesciara - komentarze


Jestem zła! A nawet wściekła!!!! Wracam do domu a tu oczywiście mama znowu jakies fochy stroi, ale nie ważne. Ubezpieczenie to sobie moge wsadzic, bo z pracy taty NIC NIE DOSTANĘ. Świetnie! Nic sie nie zmieni, dalej bedzie beznadziejnie i głupio. Matka mnie wkurza.
Po za tym zadzwonił dzis do mnie (...) i kurde mam dosyć... On dzwoni sobie, jak jestem na błoniach mówi mi o pielgrzymce do Rzymu, a ja chce po prostu pobyć sobie na Błoniach. Kurde czy oni wszyscy uważaja, że jak Oni mają na coś ochotę, to zaraz ja tez musze mieć taka samą i lecieć na zbity pysk tam gdzie oni chcą. Cholera (znowu to słowo) zawsze tak jest! Ja sobie spokojnie żyję... NIE MYSLĘ, ale gdzieżby to kogoś interesowało! Zadzwoni jeden, drugi, powie coś lub zrobi, a ja potem sobie z tym gównem zostaję i sie w nim topię, tylko że Ich juz wtedy nie ma... powiedzieli co chcieli i sobie poszli jak gdyby nigdy nic...

A tak w skrócie pisząc to mnie to wkurzyło dziś... i (...) i Matka i Ojciec... I jeszcze szczerze powiem, że cała ta atmosfera "smutku" też mnie denerwuje... mam jej dosyć i nie chodzi o to, że mamy sie nie smucić, tylko ja mam juz dosyć! Nie chcę już o tym mysleć... za dużo i ZA SMUTNO jest... dołuje mnie to i denerwuje!!!!!!!!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.04.2005 :: 01:32 :: btv165.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Szczęściaro...przepraszam za niedyskretne pytanko:masz ZNP?;)))))To żart oczywiście:P Ja też często mam dość mojej mamuśki...ale ona to nic nie robi,tylko się drze...Ehhh...Chyba już nauczyłam się jej nie słuchać,tak jest prościej...i przyjemniej:D:D Ojca dość nie mam,bo już go dawno nie widziałam i chyba nie wiem co gorsze...A co do przyjaciół:jedna kumpela ostatnio mnie wkurza i jakoś tak z opisu pasuje do Twojego kumpla!!Może ich wyswatamy czy coś??;)))Tak w ogóle to mieszkasz w Krakowie??Fajnie masz,nigdy nie byłam,ale słyszałam,że jest pieknie:)Ja na poprawę Twojego humoru uśmiecham się do Ciebie:))))))Buziaki i lepszego samopoczucia życzę:***
Talk.pl :: Wróć