szczesciara - komentarze


A, kurczę... byłam wczoraj w okręgu. Zebrana tam była ekipa, która pojechała dzisiaj do Rzymu. Strasznie mi było smutno, że nie jadę... jakoś tak wczoraj zapragnęłam jednak jechać, ale już za późno było na zgłoszenie, no i kasy tez nie mam więc w sumie niby lepiej. Przyszłam wogóle do okręgu, bo miałam pogadać z (...) i dać mu karty obozowe dla jego chłopców. No, ale gdzieżby go to interesowało - nie przyszedł i już, nie dał znać, nie przeprosił NIC! To jest chamskie!

No i dziś "poważna rozmowa" z Olkiem o szczepie - On ma rację, jest nienajlepiej fakt, że nie chcą Go słuchać, są egoistami, nie czują wspólnoty ze szczepem, nie ma między nimi kontaktu... ale czy ja mam z resztą Szczepu (a w szczególności z instruktorami- nie tylko mianowanymi) lepszy kontakt? Może ja też "odstraszam" ludzi... od kilku tygodni nie wiedziałam ludzi ze Szczepu - w sumie od zimowiska z nimi nie gadałam /znaczy z wiekszością/. I czy ja będę dla Nich prawdziwym wodzem? Czy potrafię? No bo jak dla zastępu i druzyny nie jestem no to jak mam być dla Szczepu? Pewnie znowu "wlecę" w funkcję do której się nie nadaję... Nie chcę ciągnąć tego na siłe... jak uwierzyć w Nich? Nie wiem...:((((((((((((((


A dzis jeszcze nie poszłam ZNOWU na zajęcia! Cholercia - 3. nieobecność... Siedziałam w domu przed komputerem i tyle... Magda mnie na rower wyciągnęła... i bardzo sie z tego cieszę. Odwiedziłyśmy jej sławnego kolegę - Waldka. Kurczę, okazało się, że jest wyobraźcie sobie wysokim, długowłosym bruntem z ciekawym usposobieniem... Ja odpłynęłam jak sie dowiedziałam, że ma długie włosy, a co do piero jak Go zobaczyłam... normalnie bez kitu, ale na dzień dzisiejszy to Piotrek, Michał, Mateusz i Wojtek moga sie normalnie schować!!! Zdaje sie, że znalazłam "wypychacza" niespełnionych miłości z mojego serca... z tego się akurat cieszę, choć ten Waldek to sie potem okazało, jak pytałam o Niego Magdę, że on to się chyba boi kobiet czy coś takiego - zupełnie jak Michał... a ja nie wiem, czy chciałabym być z kims takim... choć zajebiście przystojny jest i taki ogólnie sympatyczny. Przed spotkaniem Magda powiedziała, że pasowalibysmy do siebie, bo mamy podobne charaktery... ja jej na to: "tylko nas nie swataj":P ale w sumie to nie zaszkodziłoby... oj Ewa, Ewa... co z Ciebie wyrosnie...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.05.2006 :: 09:38 :: abwx112.neoplus.adsl.tpnet.pl

bardzo fajne
24.05.2006 :: 09:37 :: abwx112.neoplus.adsl.tpnet.pl


08.04.2005 :: 13:53 :: day192.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja właśnie wczoraj bylam u mnie w miescie na rynku na mszy....bylo b. duzo ludzi... I msza taka piękna ;( Heh, a co do facetów, to pozwolisz ze sie nie wypowiem....napisz kiedys do mnie na gg (2715839) to Ci powiem co wymyslil mój M. Pozdro :*
07.04.2005 :: 13:46 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Witam :D To znowu ja :P Jesli chodzi o ten konkurs, to nie jest chyba jeszcze zamkniety, wiec w kazdej chwili mozesz sie jeszcze zapisac na www.serduszko.talk.pl . Aha i dzieki za komenta :***
07.04.2005 :: 06:43 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Hej! No musze przyznać, że masz naprawde fajniutkiego blogaska. chyba najciekawszy jakiego kiedykolwiek czytałam :D Potrzebni sa tacy ludzie jak ty... z wyobraznia :) Zapraszam także do mnie na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl Pozdrawiam :***
Talk.pl :: Wróć