szczesciara - komentarze


No to wróciłam z wyjazdu kursowego. Było na prawde suuper! Strrrasznie mi się podobało. Zresztą i uczestniczkom i reszcie kadry podobało się równie bardzo! Może opiszę go później.

Wróciłam około 18.00. A o 19.45 umówiłam się z Magdą, lecz tym razem na koncert, nie na rower:P Myślałam, że nie ma z kim iść i dlatego mnie zaprasza, ale jak przyszłam spóźniona 10 MIN!!! to patrzę... i kogo widzę obok Magdy???????????????????????????????

WALDKA!!!!!!!!!!!!!!

No! się zdziwiłam, ucieszyłam, zmatwiłam itd. /jak ktoś nie wie to niech poczyta inne notki o facetach:P/ W każdym razie owy Waldek został mi przedstawiony jakiś czas temu /cos wspominałam/. Pomyślałam jednak, że pewnie już go nie spotkam wiele razy, bo Magdy o spotkanie ŻEBY ON BYŁ nie miałam zamiaru prosić:P A tu się okazuje, że jednak to jest possible. No i nadal po dzisiejszym spotkaniu uważam, że jest supcio! Choć nie wiem, znowu MYSLĘ - a TO myślenie nie ma przyszłości!!! Radźcie mi!!! Mam zaatakować seksapilem:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P a ja umiem??


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.04.2005 :: 12:16 :: chm217.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Zgadzam się z Kasieńką na serio WARTO próbować. Nie musisz się niczego bać, a jeśli masz wątpliwości to mogę powiedzieć tylko jedno: normalka...:**** W razie czego będziesz po prostu wiedzieć, że to nie było TO.
Pozdrófffffffka od
Ps. Thx za komenta na blogu wpadaj częściej!!!!
20.04.2005 :: 22:51 :: rsnet2.devs.futuro.pl

dawniej Virgo

Hej Niunia-bardzo zaskoczylas mnie swoim listem-jednak nie mam jak Ci odpisac bo... nie mam nigdzie Twojego adresu.. a mailowego nie podalas wiec nici..na gg tez Cie nie widuje choc moze dlatego ze bywam tam rzadko..
Jesli chcialabys krotkich kilka zdan ode mnie to podaj jak ok?? Pozdrawiam
malaspina107@yahoo.co.uk
18.04.2005 :: 15:31 :: das98.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nigdy nie mów nigdy....ja tesh mówilam ze nic z Bratem nie będzie...a teraz mysle calkiem inaczej ! Mówię, Ci warto spróbowac...zebys sobie potem nie wypominała ze moglas cos zrobic a nie zrobilas....w koncu szukamy naszego 'jedynego' co nie?? Pozdrówka ciesze sie ze wyjazd sie udal Papa
Talk.pl :: Wróć