szczesciara - komentarze



Hmm... dziś mi smutno jakoś. Ale nie wiem dlaczego:(
Jak rano wstałam to oczywiście musiałam siąść na kompa. Potem tata chciał coś na nim instalować więc zeszłam /ale zła byłam/. No to ja włączyłam drugi komp i pisałam plan pracy /ale mi się na hewtanol zebrało więc zeszłam/. Tata zszedł i wlazłam znowu na neta. I tak przeobijałam się do 15.30. Poszłam do kościoła i o 17.00 przyszła koleżanka na neta:P a ja wyszłam o 18.15 bo się z Gawłem i Tomkiem umówiłam. Jadąc autobusem to się nawet uśmiechałam sama do siebie. Weszłam do knajpy i ich jeszcze nie było, to usiadłam i czekałam z 15 minut!!! Normalnie w brackiej puszczali takie smuty że myslałam, że zwariuję no i naszedł mnie dół, więc jak przyszedł Gaweł to się z nią oczywiście musiałam pokłócić, potem po 1,5 h doszedł Tomek i już miałam wtedy dość i zdołowali mnie tym całym wyjazdem do Francji i wogóle, oni tak sie cieszą na niego, a ja to nawet nie wiem czy dam rade pojechać:( PO za tym nawet sie na TELC nie uczę, nie mówiąc już o sesji. Więc zapewne nie zdam sesji, stracę kasę za egzamin i na dodatek pani Ela nie da mi kasy za stronę i ubezpieczenia też nie będzie i dupa. Zresztą dlaczego miałabym miec szansę jechać? Ja jestem głupim bucem i tyle. Nie potrafię się nawet zmobilizowac do nauki, choc wiem, że to ważne! No i na dodatek nie mogę pozbyć się natrętnej myślenicy o facetach. Jednym słowem MAM DOŚĆ!!!!!!!!!!!!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć