szczesciara - komentarze


Och Ci faceci... Dzisiaj - przyznaję się bez bicia - z 5 razy zastanawiałam sie jak sie jutro ubrać, wół ze mnie i dla kogo ja sie zastanawiam? Dla... faceta między innymi. No, ale siostrunia mi akurat pomogła i uświadomiła mi moja głupotę, więc juz jest dobrze

No, ale dziś gadałam z S. na gg - jak zwykle - no i tak szybko sobie poszedł no... a ja tak dawno z nim nie gadałam... ale nic trzymam się - muszę!

A Waldek? Ojejej... nic... no niestety nic sie nie dzieje... znaczy nie spotkałam go "przypadkiem" na przystanku, nie poszłam z Nim i z Magdą na koncert... jednym słowem nic się nie dzieje i dlatego nie pisze o Nim, bo nie ma o czym... z tego co jest to moge napisać, że nie zapomniałam o Nim... i idąc na przystanek myślę: "może go spotkam", w autobusie myslę: fanie byłoby z nim jechać... no i co jeszczetu napisać... no chyba tylko tyle, że Emil jak zwykle miała rację... ALEZ JA MAM PROBLEMY... i to w takim wieku


Ha ha ha!!!!!! Jutro jadę w góry.. la la la la la z CHesterfieldem i z Kućlem Hurrray!!! Bedzie COOL!!! I nie dam się żadnym "dołom" będę wesoła jak skowroneczek!! o poraneczku Tylko w których spodniach mam jechać... he he he


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.05.2005 :: 19:20 :: wireless.remedium.bochnia.pl

Asiulka

oj Bzykuś Bzykuś! Przecież wiesz że ładnemu we wszystkim ładnie więc Ty we wszystkim wyglądasz ślicznie, nawet jakbyś ubrała na siebie worek po ziemniakach to będziesz wyglądać olśniewająco!!!Pamiętaj o tym !!!
04.05.2005 :: 00:55 :: bnn47.neoplus.adsl.tpnet.pl

dumna że uuuh..!a tak ogólnie eh to ja Ci nic nie powiem bo w sumie siem staram nie zwracac uwagi do swego wyglądu ale jakos mało wychodzi.. a jak sie ubieram to ysz czasem godzinami myśle...nie jesteś sama! mam nadzieje że to pocieszająca myśl~!
04.05.2005 :: 00:13 :: r6.ists.pl

emil

level 6!
jeszcze 4 ale ten 6 jest trudny, ze ŁO!
będe mysleć....i tak jestem dumna!
z ryska i z siebie!
obie jestesmy dumne...a ja na pewno!

lalalalom lalalalom lalalalalom lom lom lom lom lom UJE!
IRON LIKE LION IN ZION:P
SPAAAC IDĘ:P
I KAPSLOK WYŁĄCZAM ale on się sam włączył..:p

03.05.2005 :: 14:24 :: dan88.neoplus.adsl.tpnet.pl

to było moje
03.05.2005 :: 14:24 :: dan88.neoplus.adsl.tpnet.pl

tu bylam..na nic wiecej mnie nie stac
Talk.pl :: Wróć