szczesciara - komentarze


Oczywiście Asieńkę również UWIELBIAM!!! Jak nikogo innego

Jest 1.51 w nocy, a ja nie śpię, choć jutro mam na 8.00 na uczelnię i mam kolosa, ale nie uczę się na kolosa BYNAJMNIEJ! Otóż siedzę i piszę adresy, które jutro muszę wydrukować. Wogóle to chciałam się pożalić! Miałam się dziś/wczoraj uczyć Teorii Wychowania i Francuskiego, a tymczasem pisałam adresy Po za tym w piatek dostałam adresy do wpisania koło 23.00 i musiałam jeszczedrukować i poszłam spać o 3.00. W sobotę zaniosłam SUPER-PODZIELONE na regiony koperty, a oni kazali mi drukować jeszcze zaproszenia - zajęło mi to czasod 10.00 do 13.15 a o 13.00 miałam wyjechać((( I zrzucili to na moje barki((( Ale wydrukowalismy!!! Pojechałam na wyjazd, a po powrocie mam w skrzynce sterty zadań kursowych, które muszę poprawić(( I raczej je roześlę reszcie kadry kursowej bo ja się nie wyrobię. No jest prawie 2.00, ale jakoś się mi układa powolutku... Trzymajcie kciki za mnie jutro, znaczy dziś

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.05.2005 :: 17:30 :: chc54.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Jasne, że trzymamy kciuki Kobieto!!! Musisz się wcześniej kłaść spać!!! :* Oki, oki... dużo nauki... Masz mało czasu i raczej nie mam nadzieji, że do mnie wpadniesz na www.kwiatek13.talk.pl , ale może jak znajdziesz więcej czasu...
Kwiatek
09.05.2005 :: 22:06 :: dbo242.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lol Ewa ale lofrujesz Ja siedze w chatce i nudy na pudy a ty tu tak szalejesz....asz mnie zazdrosc bierze.....czyzby w tej notce nie bylo nic o chłopakach? no nie wierze! Co sie stalo....feministka? heh zartuje....napisz kiedys do mnie na gg pozdrówka pap
Talk.pl :: Wróć