szczesciara - komentarze


Miałam iść już spać, zle jednak coś napiszę. Ogólnie rzecz biorąc to z tego "kolosa" czwóreczkę dostałam A dziś ktoś mnie spytał oglądając mój kalendarz "czy mam w nim zapisane coś nie harcerskiego" i zaczęłam sie właśnie zastanawiać nad tym... i w sumie to przeważająca część zapisków to harcerstwo, kawałek to uczelnia i jakieś maleństwop to dopiero "moje życie towarzyskie". Jak czasem chcemy wyjść do kina z tatą i dwiema siostrami to zawsze "podemnie ustalamy termin", tak samo ze znajomymi Powoli zaczyna mnie to przerażać! SERIO! Ratujcie, jak się skończy jubileusz to przyustopuję i to na maksa!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.05.2005 :: 00:53 :: nat.udn.pl

gunsiorka

a ja powiem tak fajnie miec pasję;) ale przesadyzm i za duzo obowiazkow to nie jest chyba wskazany..gratulacje oceny z kolosa
13.05.2005 :: 19:09 :: bnw253.neoplus.adsl.tpnet.pl

eh...no tak bywa kiedy za dużo sie na siebie weźmie i to jest straszne.....
13.05.2005 :: 17:51 :: dau246.neoplus.adsl.tpnet.pl

Asz mnie cos w oczy porazilo.... No pewnie ze musisz przystopowac....tak nie mozna... :/ Musisz miec jakies przyjemnosci w zyciu A propo facetów to no comments....kompletne dno.....i tyle :/ pozdro :*
11.05.2005 :: 21:40 :: ciz138.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Po pierwsze - thx za komenta i przeczytanie całej notki co było nie lada wyzwaniem (szczególnie o dwunastej w nocy) Po drugie - gratulacje z czwórki Po trzecie - przystopuj...jak najszybciej...
Kwiat
Ps. Pozdrófffffka (:*) i wpadnij do mnie na bloga!!! Pap.
Talk.pl :: Wróć