szczesciara - komentarze


No to mamu¶ka sie wkurzyła i "zabrała" internet. No! Nie mam już internetu! No i po za tym, że jest beznadziejnie to reszta w porzo. Martwię się tylko tym, że mam te klilka stron administrować, a teraz nie mam już ich sk±d adminować. Najbardziej mi szkoda tej strony o Rycerzach... bo we wtorek mam i¶ć do P. Eli a tu co? Nie mam z czym do niej i¶ć(( bu... Wogóle to nie takie straszne, że ja nie mam neta bo w końcu się "nudzę" i z tych nudów zaczęłam się uczyć. No i jeszcze jedna sprawa... mieszkam teraz u siostry bo w domu to bym się nie skupiła mimo wszystko na nauce więc skupiam się u niej)) Po za tym Dotak mieszka tez w hucie i moge się z ni± jeszcze pouczyć i to jest COOL!!! A mama nie uwierzyła, że u Anki sie lepiej skupię więc jej powiedziałamw końcu, że idę sobie od niej "odpocz±ć", ona tylko rzekła, że "Ja się nie zgadzam" i tyle, ale co mi tam. Tata się zgodził, Ania też i Kasia więc mamy niezgoda to piku¶. No i jeszcze mówiła o konsekwencjach jakie wyci±gnie z tego powodu, ale z tego co widze to brak jej juz argumentów

Nic no! Ry¶ przeslij mi adres swojego bloga, choć i tak pewnie za szybko na niego nie wpadnę. Nic to kończę bo mam zaliczenie niedługo z francuskiego i się boję Pappapa

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.05.2005 :: 23:23 :: das154.neoplus.adsl.tpnet.pl

jednym słowem nie czaje nic ale jest luzno Widze ze nawet humorek dopisuje... i bardzo dobrze!! Pozdro dla mamy papa:*
Talk.pl :: Wróć