szczesciara - komentarze


Dziś się dowiedziałam, że ze Szczepu odchodzą wędrownicy - wszyscy. Zastanawiałam sie właśnie, czy to dobrz czy źle i w sumie nie doszłam do żadnego wniosku, bo z jednej strony to szkoda fajnych chopaków:P, ale z drugiej strony to od ho ho i jeszcze trochę w moim odczuciu była fikcja... więc niby to lepiej... choć teraz to się dopiero zacznę martwić bo co z nimi będzie, ale co ma być nie są w więzieniu tylko poza ZHR-em kupa ludzi tak żyje. Oj... chyba się starzeję normalnie. Tak tylko chciałam napisać o tym nowym fakcie...


A to my new cool zespół - Vanilla Ninja! Jak dla mnie są COOL!!!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
31.08.2005 :: 12:28 :: clw49.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

A co do Vanilla Ninja - sczerze nie słucham tego zespołu, ale znam parę ich piosenek. To trochę nie te brzmienia, które na serio mi się podobają. Uwielbiam GODSMACK i KING CRIMSON - ta muza jest suuuupcio!!! Warto jednak zawsze mieć własne zdanie na każdy temat. Jeśli masz swoje poglądy zawsze możesz być pewna, że nie będą cię lekceważyć!!!! Pozdrófffffka - Kwiat
Ps. I jak zwykle zapraszam do siebie!!!
31.08.2005 :: 02:27 :: cos160.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Siemka! Dziex za komenty - oczywiście zapraszam serdecznie !!!! U mnie nowa notka, dość ekscentryczna - przyznaje ale wyjątkowo mi... bliska. Mam nadzieje, że skomentujesz! Zawsze jesteś mile widziana na www.kwiatek13.talk.pl !!!!!!!!!!! Pozdrófffffka - Kwiat
29.08.2005 :: 14:48 :: bol95.neoplus.adsl.tpnet.pl

Vanilla Ninja.....hmm....yy....eee....aa....
Talk.pl :: Wróć