20.10.2005 :: 23:14
Wsłuchany w tw± cich± piosenkę Wyszedłem nad brzeg pierwszy raz Wiedziałem już rzeko,że kocham cię rzeko Że odt±d pójdę z tob± O dobra rzeko, o m±dra wodo wiedziała¶ gdzie stopy znużone prowadzić Gdy sił już było brak, było brak Wieże miast,łuny swiateł Ich oczy zszarzałe nie raz Witały mnie pustk±,żegnały milczeniem gdym stał się twoim nurtem Po dzi¶ dzień z tob± rzeko Gdzie pocz±ł, gdzie kres dał ci Bóg Ach życia mi braknie by szlak twój przemierzyć By poznać tw± melodię

Wolna Grupa Bukowina - Rzeka

Dzi¶ byłam na koncercie Wolnej Grupy Bukowiny na Rynku, okazało sie bowiem, że Piotr Rogucki ¶piewał na Rynku o 19.00 ale WCZORAJ! :( Troche byłam zawiedziona, ale koncert był całkiem fajny. Miałam dzieki niemu godzinę czasu, żeby sobie poprzemy¶lać pewne sprawy. Co do efektów my¶lenia, to nie jestem pewna czy się jakie¶ pojawiły, udało mi sie natomiast osi±gn±ć stan równowagi, czyli wyciszyć TO co we mnie hałasuje. I po raz kolejny powiedziałam sobie na zakończenie, że za bardzo się przejmuję... wogóle mój organizm dał mi dzi¶ wyraĽny znak oznaczaj±cy "zbyt duże natężenie stresu jak na niego"... a co ja mam na to poradzić, że tak sie przejmuję TYM wszystkim!!!